KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15643259
nr 1564 3259
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Akvareller, 2 st, Sommarbuketter. Signerade, akvarell, yttermått inklusive ram: 39x58 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:36:42
300 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås